KAMÉ, brosch/hänge, förgyllt silver, 1800/1900-tal

400 kr

1 i lager

Beskrivning

Höjd 3 cm. Bredd 2,7 cm.

Recensioner

Det finns inga produktrecensioner än.

Bli först med att recensera ”KAMÉ, brosch/hänge, förgyllt silver, 1800/1900-tal”

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *